Wszystko, co w życiu jest dla nas ważne zostaje w nas dzięki  zmysłowi dotyku.
Wszystko, co w życiu jest dla nas
ważne zostaje w nas dzięki
zmysłowi dotyku.

Kiedy tulimy nasze dzieci, jesteśmy w ramionach partnerów, pocieszamy przyjaciół.

Dotyk oznacza bliskość, kontakt i zaufanie.

Również w sferze materialnej dotyk to najważniejszy zmysł poznawczy, który pomaga ocenić czy przedmiot jest dla nas odpowiedni, czy spełnia nasze wymagania. Jest wskazówką w procesie wyboru. Lubimy głaskać i dotykać otaczające nas meble i przedmioty, których używamy.
 

Kolekcja

/upload/pictures/6.jpg
/upload/pictures/3.jpg
TOCCARE

TOCCARE

z języka włoskiego oznacza „dotyk”  Dla nas to zobowiązanie 
do dawania produktu wiarygodnego, który podobnie jak zmysły będzie tworzył doświadczenie. 

Doświadczenie bliskości, zaufania i poczucia bezpieczeństwa.

W otaczającym nas świecie, w którym wszystko pędzi z zawrotną prędkością, w którym częściej dotykamy zimnych ekranów naszych smartfonów niż własnego ciała,  nasze domy i mieszkania są tymi strefami, w których pragniemy wypoczywać, schronić się i odzyskać siły.
Wszystko, czym się otaczamy to dyskretne poszukiwanie balansu pomiędzy światem zewnętrznym i tym co przywraca w nas równowagę i harmonię.

Dlatego właśnie lubimy ciepłe barwy, miękkie tkaniny, przytulne wnętrza, naturalne materiały.

Projektując i dobierając tkaniny do kolekcji TOCCARE  skupialiśmy się przede wszystkim na odczuciach i tym jaka tkanina jest w dotyku. A potem na to nałożyliśmy kolory. Wierzymy, że to jest pierwszy element wyboru. Na koniec zadbaliśmy o odpowiednie apretury, które zapewniają utrzymanie tkaniny w czystości i odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość.